українська російська англійська
Керівники шкіл України підтримали ініціативи МОНмолодьспорту
01.03.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Нещодавно у приміщенні Київського міського будинку вчителя відбулося розширене засідання Координаційної ради Асоціації керівників шкіл України (АКШУ) та Всеукраїнського клубу «Директор школи».

Учасники засідання активно включилися в обговорення проекту нових Типових навчальних планів, у цілому підтримавши ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Щодо пропозицій до змісту і обсягу навчальних програм до нового Державного стандарту, то було зазначено, що зміст навчальних програм має бути оновлений відповідно до найновіших досягнень науки, значно спрощений та відкоригований у напрямку інтеграції змісту різних предметів.

Члени АКШУ - керівники шкіл висловили бажання і готовність брати активну участь у розробці та експертизі навчальних програм і підручників.

Обговорено також  проект розробленого Міністерством положення «Про атестацію керівників загальноосвітніх навчальних закладів». Після змістовної дискусії було прийнято рішення про подальше доопрацювання зазначеного проекту положення.

Крім того, на засіданні розглядалися питання про реалії і перспективи музейної педагогіки в Україні; пропозиції щодо діяльності сільської школи до Парламентських слухань 14.03.2012 року «Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання» тощо.

версія для друку