українська російська англійська
Розпочато перший Міжнародний литовсько-український конкурс малюнка "Дружать діти на планеті!"
01.03.2012 | 12:35
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У березні ц.р. розпочинається перший Міжнародний литовсько-український конкурс плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті!».

Організатори конкурсу – Вільнюський центр молоді, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки Литовської Республіки, Міністерства внутрішніх справ України, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства України в Литовській Республіці.

Конкурс малюнків (плакатів) і фотографій проводиться серед учнів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Дружать діти на планеті!». Конкурс проводиться в 3-х номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров'я», «Я і моя безпека».

Метою конкурсу є : формування у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни  на міжнародному рівні;   розвиток культурних, освітніх навичок у юних громадян в рамках співпраці України і Литви; діалог культур через малюнки дітей.           

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Українського державного центру позашкільної освіти http://udcpo.ucoz.ua/.

 

версія для друку