українська російська англійська
До кінця 2013 року Уряд створить достатню кількість місць у дитсадках
01.03.2012 | 14:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

До кінця 2013 року Уряд створить достатню кількість місць у дитсадках. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час лекції "Як в Україні забезпечити сталий розвиток?", яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів під час робочої поїздки до Закарпатської області.

«До кінця наступного року проблеми з дитячими садками не буде. Буде збудовано достатню кількість дитсадків», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що вирішення демографічної проблеми надзвичайно актуальне питання для Кабінету Міністрів, оскільки спостерігається тенденція до старіння населення України. І вже зараз на одну працездатну особу припадає один пенсіонер. Він зазначив, що процес старіння населення – це загальноєвропейська проблема. Саме тому, зазначив Микола Азаров, Уряд прийняв серйозну програму підтримки народжуваності в Україні. «Для збільшення народжуваності Уряд прийняв надзвичайно серйозну велику програму і, зокрема значно збільшив виплати при народженні дітей: на першу дитину – 50 тис. грн., на другу – 100 тис., і 150 тис. на третю і кожну наступну дитину. Можна в таких умовах народжувати?», - запитав Прем’єр-міністр студентів, на що студенти відповіли ствердно.

 

версія для друку