українська російська англійська
Микола Азаров: Напередодні виборів кількість політичних провокаторів значно зросте
01.03.2012 | 14:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Напередодні виборів значно зросте кількість політичних провокаторів, які намагатимуться підірвати політичну стабільність у країні. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час лекції "Як в Україні забезпечити сталий розвиток", яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів під час робочої поїздки до Закарпатської області.

«Політичних провокаторів зараз в країні, особливо напередодні виборів, буде надзвичайно багато. І їх головне завдання – підірвати довіру до влади. А підірвана довіра до влади одразу ж підриває довіру до економічних і політичних кроків влади. Обманутих людей набагато простіше скерувати на прийняття неправильних рішень», - зазначив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду спрогнозував, що під час виборчої кампанії провокаторами будуть висуватися відверто популістську рішення, як це зараз відбувається в Росії, коли окремі кандидати обіцяють після приходу до влади золоті гори, зокрема вдвічі збільшити розмір пенсії, зарплати чи стипендії, створити мільйони додаткових робочих місць.

«Я бачу, як зараз кандидати у президенти Росії з легкістю дають такі обіцянки і обманюють людей. І мені надзвичайно приємно, що ви, студенти, прекрасно розумієте, що за рік-два такі обіцянки виконати неможливо», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку