українська російська англійська
Прем'єр-міністр проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні
01.03.2012 | 14:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Ужгороді проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні. Про це Глава Уряду повідомив на брифінгу під час поїздки до Закарпатської області.

Він відзначив, що крім керівників Закарпатської області, на нараду запрошені й представники Прикарпаття, Буковини та інших проблемних регіонів, які страждають від підтоплень.

«Моя поїздка в область обумовлена перш за все тим, щоб розглянути питання підготовки до весняних підтоплень у всіх наших гірських областях, оскільки для них паводок, як правило, надзвичайно небезпечне і економічно затратне явище. І тому сьогодні я проведу в обласній адміністрації нараду, на якій будуть розглянуті питання підготовки до весняного паводку», - повідомив Микола Азаров.

За інформацією синоптиків, підкреслив він, цьогорічний паводок не буде аномальним. Микола Азаров додав, що протипаводкова програма «Тиса» фінансується в повному обсязі. Прем’єр-міністр зауважив, що якщо під час наради з’ясується необхідність виділення додаткових коштів, то Уряд готовий на це піти. «Під час наради я хочу послухати, вивчити ситуацію і, якщо необхідно, виділити додаткові ресурси. Поки що прогнози свідчать про те, що паводок буде звичайним, не аномально високим, тому що запаси снігу у горах не перевищують середньостатистичного рівня», - зазначив Микола Азаров.

У той же час Глава Уряду поставив завдання Міністру надзвичайних ситуацій Віктору Балозі вжити всіх заходів, щоб уникнути людських втрат.

 

версія для друку