українська російська англійська
Нормативну оцінку земель Харківської області проведено майже на 98%
01.03.2012 | 15:53
Харківська ОДА

Нормативну оцінку земель Харківської області проведено на 97,7%. Як наголосив у ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету голова Харківської ОДА Михайло Добкін, у Харкові ведеться активна робота з виконання доручень Президента України Віктора Януковича щодо вирішення земельних питань.

«Ми вирішуємо 3 важливих завдання, які перед нами ставив Президент, і перше з них - це переоцінка землі і можливість таким чином поповнити дохідну частину бюджету місцевих органів влади. З цього питання ми провели активну роботу, і я думаю, що найближчим часом цей процес буде завершений на 100%», - підкреслив голова області.

Як повідомив у свою чергу перший заступник начальника ГУ Держкомзему у Харківській області Юрій Перекупський, на даний момент роботи завершені вже майже на 98%.

«На сьогодні нормативна оцінка земель по населених пунктах виконана на 97,7%, всі договори укладені. У решті 43 населених пунктах вже роботи проводяться, і вони повинні бути закінчені в першому кварталі і передані на затвердження в органи місцевого самоврядування», - сказав він.

Крім цього, на даний момент на Харківщині в бюджетах різних рівнів накопичилося понад 33 мільйони гривень компенсації за втрату земель сільськогосподарського призначення. Всі ці кошти планується направити на інвентаризацію земель області.

 

версія для друку