українська російська англійська
Дмитро Табачник урочисто відкрив ІІІ Міжнародну виставку "Сучасні заклади освіти-2012"
01.03.2012 | 17:50
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

1-3 березня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходитиме ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012», урочисте відкриття якої відбулося за участю Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

«В умовах глобалізації створення економіки знань неможливе без якісної освіти. І нам усім слід пишатися тим, що українська освіта сьогодні займає передові позиції у світі», - наголосив Дмитро Табачник у своєму вітальному слові.

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012» є одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників близько 800 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з  Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.

За словами Президента Національної Академії педагогічних наук України Василя Кременя, виставка стане майданчиком для обміну досвідом між усіма її учасниками, приверне увагу до проблем в освітній галузі та підкреслить значимість освіти у суспільстві.

Під час урочистої церемонії відкриття Дмитро Табачник вручив нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу у номінаціях: «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності». Престижні нагороди Міністр вручив представникам кращих вищих навчальних закладів із різних регіонів України.

Найвизначніші досягнення національної системи освіти, досвід модернізаційних заходів та інноваційних впроваджень в усі сфери освітньої галузі, наукові та творчі здобутки педагогічних колективів, досягнення у міжнародній діяльності з питань освіти – ось далеко не повний перелік тематичних завдань, висвітлення яких ставили за мету організатори виставки. До участі у заході були запрошені педагоги, науковці та представники широкої громадськості, які цікавляться інноваціями в галузі української освіти.

У рамках виставки триває Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна–Європа–Світ–2012”, а також проводиться багато науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів», презентацій, майстер-класів за участю провідних фахівців-освітян,  видатних науковців та представників підприємств, що працюють на теренах освіти.

«Ми відкриваємо не просто виставку, а цілий комплекс інноваційних проектів», - підкреслив Міністр Дмитро Табачник. Тож усі бажаючі мають змогу відвідати ІІІ Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти-2012» та переконатися у цьому.

 

 

версія для друку