українська російська англійська
Зростання промислового комплексу Львівської області в 2011 році склало 14 %
01.03.2012 | 17:55
Львівська ОДА

На Львівщині забезпечено позитивні тенденції у регіональній економіці, зокрема поступово зростає ділова активність та промислове виробництво. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Промисловий комплекс області забезпечив динамічне зростання обсягів виробництва у більшості галузей, яке за 2011 рік склало 14 %.

Михайло Костюк наголосив, що при цьому більш, ніж на третину зросло виробництво на підприємствах галузі машинобудування, галузі целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності, галузі металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів.

«Варто наголосити, що позитивна робота промислового комплексу у напрямку зростання обсягів виробництва у поєднанні з інноваційною діяльністю у 2011 році створили передумови до відповідного попиту на вироблену в області промислову продукцію. Малий та середній бізнес це той сегмент економіки, який сьогодні суттєво впливає на загальні показники економічного розвитку області. Тут створені усі умови для організації та ведення бізнесу», - зазначив голова Львівської ОДА.

Крім того, на Львівщині забезпечено перехід від принципу «єдиного офісу» - до «єдиного вікна», тобто документи дозвільного характеру видаються виключно через державних адміністраторів в дозвільних центрах, які працюють в усіх районах та містах області.

Також у регіоні активно впроваджується система електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами в т.ч. електронна реєстрація.

 

версія для друку