українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розробляє довгострокову програму розвитку лісового господарства України
01.03.2012 | 19:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд розробляє довгострокову програму розвитку лісового господарства та деревообробної промисловості. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на нараді з протидії паводкам у Карпатському регіоні.

«Стосовно розвитку  лісового господарства і деревообробної галузі та, зокрема, виробництва меблів, ми зараз розробляємо довгострокову програму  і ми  очікуємо на пропозиції від керівників областей Карпатського регіону. Ми повинні в комплексі всі ці питання розглянути і підготувати рішення для розвитку цієї галузі на найближчі 10 років», - сказав Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду поінформував, що в найближчі кілька років значно збільшиться заготівля деревини, оскільки більшість лісів України висаджувалися після Великої Вітчизняної війни, тож лісові масиви  потребують планової заміни. В цьому контексті Микола Азаров підкреслив, що необхідно максимально наситити внутрішній ринок продукцією деревообробної промисловості та меблями,  експортувати ж готову продукцію, а не сировину.

Крім того, Микола Азаров підкреслив, що необхідно розпочати виробництво власного сучасного та енергоефективного устаткування для деревообробної галузі, оскільки в Україні є ще пилорами, які збудовані в 50-х роках минулого століття.

Також, за словами Прем’єр-міністра, необхідно максимально використовувати  відходи деревообробної промисловості для виробництва палива.

версія для друку