українська російська англійська
У Будинку Уряду розгорнуто виставку картин художників-інвалідів
02.03.2012 | 11:53
Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України за ініціативи та сприяння Секретаріату Кабінету Міністрів України організувала виставку картин художників-інвалідів та ветеранів. Вона експонується з 14 лютого на шостому поверсі головної будівлі Кабінету Міністрів України.  Представлено понад 30 творчих доробків 12 митців-аматорів.

Виставкова експозиція привертає погляд яскравими барвами, надзвичайною фантазією, відчуттям краси, неординарністю думок і вражень від сприйняття світу, який нас оточує.

Приємно вражає сюжетно-жанрове різноманіття, художні стилі представлених робіт. Тут  і живописні полотна, і графічні роботи, натюрморти, пейзажі… Оглядаючи  виставку, мимоволі відчуваєш приплив позитивної енергетики щирих душ, світлу сердечну настроєність,  привітність і прихильність авторів.

Прості, щирі та відверті картини – це щоденна виснажлива праця, пристрасть і несамовита жага творчості, величезний потенціал і вражаючі здобутки. Але це те, що рятує і надихає. У творчому доробку кожного з авторів – участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, більшість з них – персональні.

версія для друку