українська російська англійська
Прем'єр-міністр знайшов собі радників на громадських засадах
02.03.2012 | 13:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Премєр-міністр України Микола Азаров запропонував трьом студентам закарпатських ВНЗ: Мілану Куштулинцю із Мукачівського державного університету (факультет менеджменту та підприємництва), Олександру Сливці з Ужгородського національного університету (юридичний факультет) та Михайлу  Гнетилу із Закарпатського державного університету  (факультет економіки та туризму)  стати його радниками на громадських засадах.  Відповідна пропозиція у Глави Уряду з’явилась під час лекції «Як в Україні забезпечити сталий соціально-економічний розвиток», яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів Ужгорода.

Під час лекції Прем‘єр-міністр звернувся до студентів з проханням висловити їхнє бачення щодо актуальних питань розвитку соціальних та економічних процесів, які відбуваються в нашій країні. Микола Азаров запросив на сцену трьох слухачів, яких вибрали студенти зі свого загалу, та запропонував їм бути опонентами Глави Уряду.

У першу чергу Премєр-міністра цікавило те, що, на думку студентства, Уряд робить невірно і що необхідно виправити. «Мені не потрібні схвальні відгуки про роботу Уряду. В першу чергу я хочу запитати у студентів: що, на вашу думку, Уряд робить невірно, що необхідно виправити», - сказав він.

«Я вважаю, що поки що всі дії Уряду є правильними, але за короткий час не можна розвинути економіку і підняти її з ями. Має пройти років 10- 15», - сказав студент-правник.

Прем‘єр-міністр підтвердив судження студента. «За рік-два підняти країну, підняти економіку неможливо, але якщо із року в рік наполегливо працювати – ми зможемо протягом 10-15 років зробити Україну процвітаючою європейською країною», - сказав Прем‘єр-міністр, додавши, що для цього потрібна політична стабільність та єдність усіх гілок влади.

Водночас Микола Азаров нагадав, що завжди напередодні виборів з’являється велика кількість провокаторів, які намагаються підірвати політичну стабільність в країні. Глава Уряду спрогнозував, що під час виборчої кампанії до парламенту будуть висуватися відверто популістські гасла, коли окремі кандидати будуть обіцяти після приходу до влади золоті гори: вдвічі збільшити розмір пенсії, зарплати чи стипендії, створити мільйони додаткових робочих місць тощо.

 «Політичних провокаторів, особливо напередодні виборів, буде надзвичайно багато. І їхнє головне завдання – підірвати довіру до влади. А підірвана довіра до влади одразу ж підриває довіру до економічних і політичних кроків влади. Обманутих людей набагато простіше скерувати на прийняття неправильних рішень», - зазначив Микола Азаров.

В кінці лекції Глава Уряду запропонував слухачам обрати з трьох студентів, які йому опонували, того, хто, на їхню думку, найбільш підготовлений для того, аби у майбутньому стати Прем‘єр-міністром.

Зрештою він запропонував:   «Я запрошую цих молодих людей стати моїми радниками на громадських засадах».

 «Коли Ви будете прем‘єр-міністрами, Вам доведеться приймати непрості рішення. Єдино вірних рішень не буває. У будь-якому рішенні можна знайти як плюси, так і мінуси. Завдання Прем‘єр-міністра - знайти оптимальне рішення, що буває досить складно», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку