українська російська англійська
На території України продовжено заходи з протидії незаконному обігу продукції тваринного походження
02.03.2012 | 14:25
Прес-служба ДЕРЖАВНої ВЕТЕРИНАРНої ТА ФІТОСАНІТАРНої СЛУЖБи

У цілому на території України продовжено заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 365 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 294 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 30,4 тисячі грн. Винесено та проконтрольовано виконання 154 інспекторських приписів. Призупинено роботу 18 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 19 матеріалів.

Вилучено з обігу 26530 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства.

Особовим складом ветеринарної міліції на території Луганської області проводяться широкомасштабні заходи щодо боротьби з незаконним обігом продукції тваринного походження у результаті яких затримано   1,5 тонни  сала виробництва Росії, що було завезено на територію України без будь-яких документів  щодо   засвідчення  якості та безпеки і призначалося для подальшої реалізації приватному підприємцю з міста Донецька. Наразі проводиться дослідча перевірка.

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Донецької області викрито факт несанкціонованого забою 40 голів свиней.

Працівниками ветеринарної міліції Донецької області під час перевірки забійного цеху, розташованого у м. Донецьк, встановлено факт забиття та переробки 40 голів свиней, які надійшли без жодних документів щодо їх походження. У холодильних камерах забійного пункту вилучено з обігу 6178 кг м’яса свинини, яке зберігалося без будь-яких документів про її якість та безпеку. У ході розслідування встановлено факт фальсифікації ветеринарних документів наданих у подальшому власником тварин. Матеріали по факту зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Проводиться перевірка. 

 

 

 

 

 

версія для друку