українська російська англійська
На Житомирщині ще один довгобуд - школу у Черняхові - здано в експлуатацію
02.03.2012 | 15:12
Житомирська ОДА

За підсумками минулого року Житомирщина ввійшла до п’ятірки областей, що є передовими за розвитком освітньої галузі. На обласному рівні найбільш позитивними показниками вирізняється Черняхівський район, у районному центрі якого урочисто відкрито блок «А» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відкриття школи стало подією у житті черняхівців, на яку вони чекали протягом останніх 20-ти років. Про це говорив у своєму виступі голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Будівництво споруди на 864 учнівських місця було розпочате ще у 1989 році. На жаль, через відсутність коштів будівельні роботи неодноразово припинялись. Блок „А” – це другий пусковий комплекс, що додається до першого – спортивного, який експлуатується вже три роки. «Сьогодні свято для нас усіх: дітей, які мають можливість навчатися у затишних класах, педагогів, які будуть менше турбуватися про матеріальне забезпечення, а більше про розвиток духовного, будівельників, які своїми вмілими руками спорудили храм освіти і виховання свідомих українців», - наголосив очільник області.

Всього на будівельно-монтажні роботи нового приміщення школи та придбання необхідного обладнання та меблів витрачено близько 9,8 млн. грн. Фінансування здійснювалося з державного, обласного, районного бюджету та за допомогою спонсорів.

На відкриття Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почесні гості прийшли з подарунками. Голова облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський подарували 2 комп’ютерні класи по 15 комп’ютерів у кожному, голова райдержадміністрації Сергій Поліщук – плазмовий телевізор, голова районної ради Наталія Рибак – м’який куточок. Найактивніші учасники процесу добудови були нагороджені почесними грамотами і преміями облдержадміністрації та обласної ради.

Сергій Рижук повідомив журналістам, що у цьому році влада області поставила перед собою завдання завершити роботи над усіма довгобудами, окрім декількох житлових будинків, у будівництво яких вкладені приватні кошти. На найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 22 березня, у соціальну сферу планується спрямувати 22 мільйони гривень.

 

версія для друку