українська російська англійська
У столиці "менеджери" успішних райдержадміністрацій допомагатимуть районам-аутсайдерам
02.03.2012 | 16:06
Київська МДА

За результатами рейтингової оцінки районів за підсумками 2011 року І місце посів Шевченківський район, ІІ місце – Печерський район (як, до речі, і за минулий період оцінювання). Подільський та Голосіївський райони розділили ІІІ та ІV місця. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, доповідаючи під час розширеного засідання Колегії КМДА з розгляду діяльності районів за 2011 рік.

Підвищив свої позиції Дарницький район, що дозволило йому разом з Оболонським районом посісти V та VI місця. Дніпровський район перемістився з VIII на VII місце, значно знизив свої позиції Солом’янський район (з VI на VIII місце). Два останніх місця посіли – Святошинський та Деснянський райони.

Підводячи підсумки засідання Колегії, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зауважив, що місця у рейтингу районів залежали безпосередньо від їх діяльності. Так, якщо у сферах економічного розвитку та інвестиційно-інноваційній діяльності є певні об’єктивні причини низьких результатів роботи Святошинського та Деснянського районів, то показники бюджетних сфер, житлово-комунального господарства та охорони здоров’я, за якими райони і посідають останні місця, вказують виключно на результати роботи районних адміністрацій.

«За результатами попередньої рейтингової оцінки керівники Деснянського та Святошинського районів та їх заступники вже притягувались до дисциплінарної відповідальності. Необхідно робити висновки, виходячи з нового рейтингу. Так, райони-аутсайдери у десятиденний термін мають розробити програму антикризових заходів», – сказав Олександр Попов. 

Руслан Крамаренко запропонував залучити до цієї роботи заступників голів тих районів, які посіли перші місця.

«Враховуючи ефективність роботи керівництва Шевченківського району, ми можемо направити заступників голови з економічних питань та житлово-комунального господарства як успішних «менеджерів» до Деснянського району, а Печерського району – до Святошинського», – запропонував Руслан Крамаренко.

 

версія для друку