українська російська англійська
Микола Азаров: Люди мають отримувати правдиву та об'єктивну інформацію
02.03.2012 | 16:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров провів зустріч з керівництвом обласних державних телерадіокомпаній, під час якої обговорювалась їхня роль у формуванні громадської думки.

За словами Миколи Азарова, роль державного телебачення і радіомовлення у формуванні громадської думки надзвичайно важлива. Прем'єр-міністр наголосив на важливості донесення до громадян об’єктивної та неупередженої інформації про життя країни загалом та діяльність влади зокрема: люди мають знати, що реально відбувається в країні, чим займається влада, які реформи і з якою метою проводяться. «Наше спільне завдання – донести до людей правду, абсолютно об’єктивну, правдиву інформацію», - підкреслив Прем'єр-міністр та додав: «Якщо є негативна інформація, що стосується роботи чиновників Уряду, місцевих органів влади, її треба давати і тут же показувати як реалізується усунення тих негативних явищ і факторів».

Микола Азаров зазначив, що на сьогодні Уряд приділяє значну увагу налагодженню тісного діалогу з громадськістю та розв’язанню  їхніх проблем, повідомивши, що за результатами особистого спілкування з користувачами у Фейсбуці, а також надходженнями на «Урядовий контактний центр» приймаються відповідні рішення. «По кожній інформації приймаються міри», - запевнив Прем'єр-міністр, додавши, що по всіх інформаційних напрямках проводиться велика робота.

 

версія для друку