українська російська англійська
Україна не має боргів із відшкодування ПДВ перед інвесторами з Чехії
02.03.2012 | 16:56
Прес-служба Державної податкової служби

Україна не має заборгованості з відшкодування ПДВ перед чеськими інвесторами. Про це під час зустрічі із Надзвичайним і Повноваженим Послом Чеської Республіки в України Іваном Почухом заявив Голова ДПСУ Олександр Клименко.

 «Всі поточні платежі виконуються вчасно і повністю, а заборгованість постійно скорочується. І це результати системної роботи із формування сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Адміністрування цього та інших податків вдосконалюється, що дає змогу державі відповідально виконувати свої зобов’язання перед бізнесом», - підкреслив Олександр Клименко.

Голова Державної податкової служби закликав підприємницькі кола Чехії до роботи на українських ринках.

«Я із впевненістю констатую, що наша країна позбавилася багатьох ризиків для інвесторів, і колишні побоювання щодо розвитку бізнесу в Україні більше не актуальні», - зазначив Олександр Клименко.

Нагадуємо, у січні та лютому 2012 року в Україні було відшкодовано 5,8 млрд. грн. ПДВ. – у півтора раза більше, ніж на початку минулого року. Частка підприємств з іноземним капіталом склала 3,4 млрд. грн., або 59%. При цьому підприємствам з європейськими інвестиціями відшкодовано 2,8 млрд. грн.

 

 

версія для друку