українська російська англійська
Розпочинається навчання фахівців, які вводитимуть інформацію в Державний земельний кадастр
02.03.2012 | 17:10
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Вийшов з друкуПосібник з навчання роботі з кадастрово-реєстраційною системою” з додатками навчальних матеріалів. Його підготували фахівці консорціуму ILS, який в рамках  Проекту Світового банку “Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру” розробляє кадастрово-реєстраційну систему. На думку упорядників видання, ця книга має стати настільною для адміністраторів та інструкторів кадастрово-реєстраційної системи. Перший етап підвищення їхнього фахового рівня розпочнеться у березні. Спершу курс навчання пройдуть 80 працівників територіальних органів земельних ресурсів з усіх областей, 60 адміністраторівпрацівників Центру Державного земельного кадастру та 27 викладачів з 9 провідних вузів, що готують фахівців за напрямкамигеодезія, картографія та землеустрій”, яким надавалася матеріально-технічна та навчально-методична підтримка в рамках Проекту.

Передбачається, що уже з квітня 2012 року фахівці, які пройдуть цей курс навчання, розпочнуть інструктаж працівників органів земельних ресурсів районного рівня. Як відомо, з 1 січня 2013 року на всій території України буде запроваджено кадастрово-реєстраційну систему, для її обслуговування необхідно, зокрема, розгорнути близько 700 регіональних офісів, а також провести навчання близько 2 тисяч спеціалістів.

Навчання посадовців регіональних відділень вестиметься з нуля, а від їх роботи залежатиме достовірність інформації в системі”, – зазначає директор Проекту Сергій Кубах.

Довідково

У рамках Проекту вже завершується створення картографічної основи Державного земельного кадастру, а також автоматизованої системи його ведення (АС ДЗК). Це програмно-апаратний комплекс, який включає розробку програмного забезпечення, налагодження каналів зв’язку, енергозабезпечення, створення комплексної системи захисту інформації, налагодження багаторівневої системи введення та перевірки інформації (“центр-область-район”) і, нарешті, навчання персоналу по всій вертикалі, який відповідатиме за її функціонування.

версія для друку