українська російська англійська
Чернівецька ОДА: До кінця цього року в кожному районі має бути відкритий тваринницький комплекс
03.03.2012 | 10:04
Чернівецька ОДА

Пріоритетним напрямком державної підтримки у 2012 році буде тваринництво. Про це заявив голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв сьогодні, 2 березня, під час обласної селекторної наради з питань підготовки сільгосптоваровиробників до проведення комплексу весняно-польових робіт та укладання договорів оренди землі. У зв’язку з цим, Михайло Папієв поставив перед головами райдержадміністрацій, сільськими головами завдання вжити невідкладних заходів щодо збереження та нарощування поголів’я сільськогосподарських тварин у всіх категоріях господарств шляхом залучення інвестиційних та власних ресурсів, а також ефективного використання бюджетних дотацій тваринницькій галузі.

Він додав, що відповідальність за стан розвитку тваринництва на кожній території покладається в першу чергу на керівника районної влади. “Майбутнє нашого краю – в розвитку агропромислового комплексу, – сказав голова облдержадміністрації. – Тому до кінця цього року в кожному районі має бути відкритий тваринницький комплекс на щонайменше тисячу голів великої рогатої худоби. Для цього треба “засукати рукави” в пошуку інвестицій, створити відповідну кормову базу, а також передбачити виділення пасовищ із земель запасу сільських рад”.

Також Михайло Папієв доручив головам райдержадміністрацій, сільським головам забезпечити необхідну допомогу населенню в обробітку ґрунту, насамперед ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, чорнобильцям, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, залучивши для цього сільськогосподарську техніку агроформувань, територіальних центрів, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за економічно обґрунтованими цінами та надавати ці послуги в рахунок плати за оренду земельних паїв.

 

 

версія для друку