українська російська англійська
НКЦПФР створила Консультаційну раду з питань бухгалтерського обліку та аудиту
03.03.2012 | 10:26
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку створила Консультаційну раду з питань бухгалтерського обліку та аудиту на ринку цінних паперів. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні Комісії.

Створення даного органу передбачає підвищення рівня підготовки нормативно-правових актів Комісії, що стосуються регулювання бухгалтерського обліку, аудиту, внутрішнього контролю в системі корпоративних відносин, а також забезпечення більш ефективного впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) на фондовому ринку.

«Продовження роботи Консультаційної ради при регуляторі є дуже важливим для запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні. Комісія розуміє усю необхідність цього питання і максимально сприяє акціонерним товариствам у переході до МСФЗ. Впевнений, що цей орган допоможе реалізувати не лише це завдання, а й покращить рівень регуляторної діяльності напрямку загалом, адже до завдань новоутвореної ради входить також координація діяльності фахівців з бухгалтерського обліку, аудиту, внутрішнього контролю галузі», - зазначив Олег Мозговий, Член НКЦПФР та Голова Консультаційної ради.

Загалом планується, що орган візьме на себе основні обов'язки щодо регулювання звітності відповідно до МСФЗ, а також сприятиме формуванню належного рівня нормативних документів щодо діяльності Комісії у цьому напрямку, та здійснюватиме моніторинг з питань бухгалтерського обліку, аудиту та подання звітності учасниками ринку. Планується, що до складу Ради увійдуть провідні спеціалісти у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, науковці, представники ключових аудиторських компаній.

Нагадаємо, що наразі Комісія проводить низку регіональних семінарів на тему впровадження та переходу до міжнародних стандартів у найбільших містах України, куди запрошуються керівники та фахівці вітчизняних акціонерних товариств.

версія для друку