українська російська англійська
У 2012 році на газифікацію населених пунктів Миколаївської області заплановано 119 млн. грн.
03.03.2012 | 11:23
Миколаївська ОДА

2 березня під головуванням голови облдержадміністрації Миколи Круглова та за участі голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна відбулось засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування у Миколаївській області

На початку засідання голова облдержадміністрації довів до присутніх, що цього року на газифікацію населених пунктів області заплановано 119 млн. гривень. Головні завдання у цьому напрямі: з одного боку, забезпечити будівництво підводних газопроводів високого тиску до населених пунктів та установку ГРП, а з іншого боку – забезпечити технічну готовність населення для прийому газу безпосередньо у своїх домівках.

Микола Круглов наголосив на тому, що поточний рік повинен стати для Миколаївщини роком газифікації. Цю думку підтримав і Євген Бакулін.

Ще одним важливим напрямом роботи поточного року, за словами голови облдержадміністрації, повинно стати реформування галузі охорони здоров’я на Миколаївщині. У цілому по області заплановано запропонувати робочі місця 330 молодим спеціалістам-лікарям. І керівництво області зробить все можливе для вирішення цієї проблеми.

Очільник області наголосив на тому, що він вимагає від керівників на місцях забезпечити максимальну гласність щодо реформ, які проводяться.

Велику увагу у своєму виступі голова облдержадміністрації приділив проведенню кадрової реформи. Микола Круглов наголосив на тому, що на Миколаївщині, як і в цілому по державі, розпочато очищення президентської вертикалі від байдужих до проблем громадян посадовців. Він нагадав, що за минулий період із 19 голів райдержадміністрацій Миколаївської області змінені 6, тобто 30 %.

 «Головні завдання, які Президент ставить усім керівникам місцевих органів виконавчої влади, – це увага до життя громад, належне ставлення до потреб кожного мешканця, вирішення проблем життєдіяльності територій та створення комфортних умов для проживання», - сказав очільник області.

 Щомісяця на Миколаївщині робиться аналіз ефективності роботи керівництва райдержадміністрацій, при цьому велика увага приділяється якості проведення особистих прийомів громадян. «Якщо люди не йдуть на прийом до чиновника, то вони йому не довіряють, або не вірять, що він у змозі їм допомогти», - сказав М.Круглов.

Голова облдержадміністрації також розповів присутнім про конструктивний діалог, який на Миколаївщині ведуть влада та підприємці.

Окремо голова облдержадміністрації торкнувся необхідності уважно контролювати ситуацію з тарифами на місцях. «Таку задачу ставить перед нами Президент України», - підкреслив він.

Під час засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області були розглянуті питання:

- про інформаційне забезпечення та практичні кроки підготовки та впровадження земельної реформи;

- про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт;

- про посилення відповідальності у сфері містобудівної діяльності, відповідно до останніх змін у чинному законодавстві;

- про стан укладання договорів між редакціями комунальними ЗМІ  та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на висвітлення їх діяльності.

- про виконання доручень щодо покращення стану адресного господарства наданих на засіданні ради взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області від 27.12.11.

Після розгляду кожного питання надані відповідні протокольні доручення.

версія для друку