українська російська англійська
Херсонщина розвиває міжрегіональне співробітництво з адміністративно-територіальними одиницями Республіки Білорусь
03.03.2012 | 11:42
Херсонська ОДА

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк  та його заступник Анатолій Хоменко провели зустріч з  Генеральним консулом Республіки Білорусь у м.Одесі Валентином Філіпчиком.

Під час зустрічі було обговорено питання розвитку міжрегіонального співробітництва між Херсонською областю та адміністративно-територіальними одиницями Республіки Білорусь.

Зважаючи на те, що Херсонська область має аграрну спрямованість та значний потенціал промислового виробництва, у рамках зустрічі було запропоновано розширити співпрацю у сільськогосподарській, промисловій та туристичній сферах.

У 2011 році обласною державною адміністрацією активізовано роботу щодо розвитку співробітництва на міжрегіональному рівні з адміністративно-територіальними одиницями Республіки Білорусь.

Так, у травні 2011 року в м. Гомелі укладено протокол про наміри співробітництва між Херсонською обласною державною адміністрацією та Гомельським обласним виконавчим комітетом, а 23 вересня 2011 року в рамках проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» в м. Нова Каховка Херсонської області підписано Угоду між Херсонською обласною державною адміністрацією (Україна) і Гомельським обласним виконавчим комітетом (Республіка Білорусь) про співробітництво у торговельно-економічній, науково-технічній, гуманітарній та культурній сферах.

 

версія для друку