українська російська англійська
Екіпажі полку армійської авіації з Херсонщини: підготовка "з прицілом" на Євро - 2012
03.03.2012 | 11:53
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

В 11-му окремому полку армійської авіації 79-ї окремої аеромобільної бригади Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що під Херсоном, підбито підсумки двох льотних змін, які відбулись напередодні.

Завданнями на польоти були визначені: відновлення навичок пілотування, підготовка визначеного льотного складу до виконання завдань у складі чергової ротації 56-го окремого вертолітного загону у Ліберії, підготовка екіпажів до виконання завдань під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також чергові перевірки з техніки пілотування, навігації та бойового застосування. Окремим завданням було введення у стрій вертолітників-випускників видового вищого військового навчального закладу.

Польоти відбувались на штатній техніці частини – вертольотах Мі-24 та Мі-8.

У перший день програму польотів вертолітники виконували тільки вдень, але у складних метеоумовах, другого дня польоти відбувались вже як вдень, так і вночі.

Як розповів заступник командира частини з виховної роботи майор Сергій Афанасьєв, загальне керівництво польотами здійснював командир полку підполковник Максим Саміленко. «Незважаючи на насичену програму, з усіма поставленими завданнями вертолітники впорались. Особливе значення при цьому надавалось виконанню заходів безпеки, що позитивно вплинуло на польоти – жодних нештатних ситуацій не сталось», – зауважив офіцер. Загалом за два дні вертолітники виконали 69 вильотів, провівши у небі понад 22 години.

 

 

версія для друку