українська російська англійська
На Сумщині відбувся конгрес Асоціації виробників молока України
03.03.2012 | 12:27
Сумська ОДА

За словами заступника начальника управління агропромислового розвитку Григорія Гребеника, він проходив у рамках п’ятого Всеукраїнського молочного конгресу за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасники зібрання обговорили шляхи підвищення продуктивності молочного скотарства в Україні як одного з пріоритетних напрямів розвитку сільського господарства, повідомив Григорій Гребеник.

Практичну частину конгресу було проведено в одному з найкращих підприємств Асоціації за показниками впровадження у виробництво енергозберігаючих технологій. Учасники конгресу ознайомилися з роботою сучасного молочного комплексу на 1200 корів. Зазначалося, що у 2011 році продуктивність дійного стада в господарстві склала 6340 кілограмів молока на корову. Наступного року планується досягти восьмитисячного рубежу.

Як зазначив Григорій Гребеник, у конгресі взяли участь більше 300 аграріїв від 50 господарств-членів Асоціації, серед них був і президент Асоціації виробників молока Андрій Дикун.

 

версія для друку