українська російська англійська
У Держсільгоспінспекції проведено конкурс на посади керівників терорганів
03.03.2012 | 12:16
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

У Державній інспекції сільського господарства України 1-2 березня пройшов конкурс на заміщення вакантних посад керівників територіальних органів.

Загалом, в конкурсі взяло участь 67 осіб, кожен із яких у письмовій формі надав відповіді на п’ять запитань екзаменаційного білету. Так, питання стосувалися знання Конституції України, Закону про державну службу, Закону про засади запобігання та протидії корупції, положення про Держсільгоспінспекцію України та знання специфіки роботи її територіальних органів, а саме земельного законодавства, насінництва, розсадництва, технічного нагляду та інших сфер діяльності які входять до компетенції територіальних органів Держсільгоспінспекції.

Кожен із претендентів на посади подав відповідний пакет документів згідно із чинним законодавством: заяву про  участь  у  конкурсі, заповнену особову  картку,   копії   документів   про   освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік,  копію  документа,  який  посвідчує особу, медичну довідку про стан  здоров'я,  письмову  згоду  на проведення спеціальної перевірки, копію військового   квитка та довідку про  допуск  до  державної  таємниці    разі   його наявності). 

Крім того, після проведення конкурсу Голова Держсільгоспінспекції Сергій Тригубенко наголосив, що завдяки системній та оперативній роботі за останні два місяці вдалося досягти певних результатів щодо формування терорганів. Так, за його словами, на сьогодні затверджено положення про територіальні органи Держсільгоспінспекції їхні статути, відкрито їм рахунки в казначействах та забезпечено непреривність контролю, який вони здійснюють, до того ж, ведеться робота щодо вирішення питань їхнього розміщення та забезпечення матеріально-технічною базою.  

Сергій Тригубенко звернув увагу претендентів на посади, що Держсільгоспінспекція має намір створити такий контроль і нагляд, який не заважатиме працювати вітчизняним сільгоспвиробникам, а навпаки стимулюватиме до збільшення об’ємів виробництва, при цьому змінюючи акценти з каральної політики на стимулюючу по відношенню до виробників. «Контроль буде здійснюватися таким чином, щоб не було протиправних дій на ринку, які б шкодили сільгоспвиробникам та споживачам продукції», - акцентував Сергій Тригубенко.

версія для друку