українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив розробити механізми участі у програмах будівництва житла родин із середнім доходом
03.03.2012 | 13:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив протягом двох-трьох тижнів розробити механізми для того, аби родини із середнім сукупним доходом близько 4 тисяч гривень могли брати участь у програмах будівництва житла. Про це заявив Глава Уряду під час наради з питань реалізації державної програми «Доступне житло».

«По-перше, квартира повинна коштувати значно дешевше, ніж вона коштує зараз. По-друге, необхідно знайти довгострокові кредитні ресурси, щоб замість родини взяти цей ресурс і віддати будівельникам для того , аби вони могли побудувати житло. Найголовніше завдання – знайти цей фінансовий ресурс. Також необхідно визначити,  скільки така родина  може платити і протягом якого періоду. І під який відсоток її кредитувати. Протягом двох-трьох тижнів відповіді на ці питання будуть знайдені», - сказав Микола Азаров.

За його словами, для реалізації цієї програми необхідно залучити кошти державного і місцевих бюджетів, державних і комерційних банків та інвестиційні ресурси. «Необхідно у комплексі вирішувати це завдання і ми ці рішення знайдемо», - наголосив Микола Азаров.  

При цьому він додав, що цю роботу координуватиме Міністр регіонального розвитку , будівництва та ЖКГ Анатолій Близнюк разом із Секретаріатом Кабінету Міністрів і за два-три тижні ці пропозиції будуть внесені на розгляд Уряду.

версія для друку