українська російська англійська
Прем'єр-міністр наполягає на страхуванні інвестиційних угод
03.03.2012 | 17:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров пропонує запровадити страхування інвестиційних угод з тим, щоб не допустити повторення афер на кшталт оборудки "Еліта-центру". Про це він заявив на нараді з питань реалізації державної програми "Доступне житло".

"Необхідно запровадити страхування інвестиційних договорів, тому що держава не може взяти на себе всі ризики при будівництві. Держава має створити умови, які б стали на заваді шахраям", - сказав Глава Уряду.

Водночас він вимагає більш рішучих кроків щодо притягнення до відповідальності нечесних забудовників. "Давайте рішучіше діяти, готувати, якщо потрібно, законодавчий акт. Якщо компанія - банкрут, необхідно забирати активи, які в них є. Не потрібно церемонитися з тими, хто свідомо пішов на обман людей. Все, що можна, в шахраїв забрати, необхідно забирати", - сказав Микола Азаров.

У цьому контексті Прем'єр-міністр вимагає від столичної влади встановити реальні терміни забезпечення житлом громадян, які постраждали від афери "Еліта-центру". "Питання остаточного забезпечення обманутих інвесторів вирішується повільно. Необхідно встановити реальні строки, щоб остаточно вирішити проблему обманутих людей", - наголосив Прем‘єр-міністр.

версія для друку