українська російська англійська
У Криму сформують єдиний банк даних дітей з особливими потребами
04.03.2012 | 16:20
Рада міністрів АР Крим

У Криму в рамках реалізації програми по впровадженню інклюзивної освіти в загальноосвітніх установах формується єдиний банк даних дітей з особливими потребами. Про це повідомила міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз в ефірі державної телерадіокомпанії «Крим».

«Сьогодні формується банк даних по всіх регіонах Криму. У нас повинна бути інформація про дітей з обмеженими можливостями за нозологіями, іменами, школами, районами, щоб забезпечити їм доступну освіта і надати допомогу, як медичну, так і соціальну, - розповіла міністр. - Це складна копітка робота. Співробітники центрів по роботі з сім'єю та молоддю зайшли в кожну сім'ю, склали анкету, поговорили з батьками, які хочуть віддати свою дитину на навчання до звичайної школи».

За її даними, на сьогоднішній день в Криму налічується понад 5 тис. дітей з особливими потребами.

Віталіна Дзоз підкреслила, що програма із впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітні заклади Криму направлена ​​на максимальну соціалізацію дітей з особливими потребами і покликана забезпечити рівний доступ дітей до отримання освітніх послуг. При цьому міністр відзначила, що для успішної реалізації цієї програми необхідно створити комфортні умови перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Міністр також повідомила, що в рамках реалізації програми інклюзивної освіти для нерухомих дітей буде передбачений курс дистанційної освіти.

 

версія для друку