українська російська англійська
Приватизовані підприємства Тернопільщини не мають заборгованості із зарплати і залучили понад 160 млн. грн. інвестицій
05.03.2012 | 10:45
Прес-служба Державного фонду майна

На Тернопільщині найбільш прибутково працюють приватизовані підприємства харчової промисловості та сільського господарства, інвестиції за останні три роки вносилися практично на кожному другому підприємстві, відсутня заборгованість із заробітних плат у всіх господарських товариствах.

Саме такі результати аналізу діяльності приватизованих підприємств у 2009-2011 роках, проведеного робочою групою, що була створена регіональним відділенням ФДМУ по Тернопільській області на виконання відповідних доручень Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України.

У результаті аналізу 18 господарських товариств було виявлено, що 13 підприємств (72,2% від кількості аналізованих) отримали прибутки, з яких 69,2% – це підприємства харчової промисловості та сільського господарства; 4 підприємства (22,2%) спрацювали із збитками у 2011 році; 1-е підприємство (5,6%) – беззбитково.

Аналізуючи рівень заробітної плати, регіональна робоча група встановила, що на 8-ми підприємствах заробітна плата вища рівня середньої заробітної плати по області (станом на 01.01.2012 – 1871 грн.), на 9-ти підприємствах рівень середньої заробітної плати нижчий, ніж середня заробітна плата по області, одне підприємство виплачувало заробітну плату нижчу за встановлений законодавством рівень мінімальної  заробітної плати.

Позитивний результат роботи – на всіх проаналізованих підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. 

Аналіз діяльності приватизованих підприємств Тернопільщини засвідчив, що за період 2009-2011 років 10 підприємств, що складає більше половини із проаналізованих, залучили інвестиції у виробництво на загальну суму більше 160 мільйонів гривень.

версія для друку