українська російська англійська
На Сумщині укладено угоду про подальшу співпрацю з Програмою розвитку ООН
05.03.2012 | 12:35
Сумська ОДА

Тростянеччина уклала угоду про подальшу співпрацю з Програмою розвитку ООН щодо реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2».

«Підписання угоди стало послідовним кроком втілення ініціатив територіальних громад району щодо запровадження європейських прав та свобод місцевого самоврядування», – заявив голова райдержадміністрації Анатолій Шишканов під час районного семінару «Відтворення досвіду Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

З його слів, участь району в додатковій квоті Проекту ПРООН дозволить суттєво підвищити якість життя людей та сприятиме їх активності у вирішенні спільних проблем.

«Тростянецький район перебуває серед лідерів по залученню коштів на розвиток сільських територій. Підтвердженням цього є результати першого етапу реалізації Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у ході якого було освоєно майже 931 тисячу гривень, з яких близько 400 тисяч гривень – кошти ЄС», – повідомив Анатолій Шишканов.

За результатами реалізації мікропроектів Буймерівська сільська рада отримала новий шкільний автобус, у селі Микитівка реконструйовано водогін, проведено ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини, у Жигайлівській та Кам’янській сільських радах придбано нове медичне обладнання, в селі Печини здійснено ремонт приміщення Громадського центру.

«Участь у другій фазі проекту сприятиме подальшому розвитку сільських територій», – наголосив голова райдержадміністрації.

У ході семінару координатор проекту в Сумській області Олександр ТАКУЛ ознайомив керівництво району, сільських територіальних громад, представників медичної, освітньої та культурної галузей з пріоритетними напрямками роботи, стратегією та механізмами впровадження проекту.

версія для друку