українська російська англійська
Київські ревізори виявили порушень на понад 5 млн. грн. на ДП "Державний центр персоналізації документів"
05.03.2012 | 14:21
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Державний центр персоналізації документів» встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 5 млн. грн. Ревізійний період – з 01.07.2009 по 01.10.2011.

Під час ревізії охоплено контролем небюджетних коштів на суму понад 52 млн. грн. та державного майна вартістю понад 53,6 млн. грн.

Так, на порушення вимог п. 5 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти підприємство уклало договір з ТОВ “Поллі-Сервіс” на загальну суму більш як 5 млн. грн. без застосування процедури закупівлі. За цим договором протягом 2010 року було оплачено послуг з монтажу, технічного обслуговування та ремонту машин спеціального призначення на зазначену суму. Порушення встановлено шляхом зіставлення даних банківських виписок, господарських договорів та актів виконаних робіт.

За результатами ревізії керівництву підприємства направлено вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Інформацію про результати ревізії направлено до прокуратури Печерського району м. Києва.

 

версія для друку