українська російська англійська
"Хмельницьктеплокомуненерго" - краще підприємство комунальної теплоенергетики України
05.03.2012 | 15:43
Хмельницька ОДА

Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» спільним рішенням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства України, Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» визнано переможцем і отримало перше місце в конкурсі на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за підсумками 2011 року.

В минулому році «Укртеплокомуненерго» забезпечило належний рівень теплопостачання і гарячого водопостачання обласного центру.

На підприємстві успішно реалізується програма модернізації комунальної теплоенергетики. В 2011 році на ці цілі використано 15,3 млн. грн. Проводиться модернізація 5 котелень з заміною пальників та встановлення системи автоматики, встановлено 15 приладів частотного регулювання, 11 контролерів Ion Sot-07 KE для регулювання та керування технологічними процесами котелень. На всіх котельнях встановлено лічильники технологічного обліку теплової енергії, замінено 2,5 км зношених теплових мереж на попередньо-ізольовані труби, змонтовано нове насосне обладнання на котельнях і ЦТП тощо.

На підприємстві створена і результативно працює унікальна система когенераційних установок, яка у 2011 році збільшилась ще на одну установку. Минулого року, за рахунок використання виробленої на установках електроенергії, вдалось зекономити майже 7 млн. грн.

Питомі витрати природного газу на виробіток 1 Гкал теплової енергії за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів постійно зменшуються і торік становили 157,3 кгп/Гкал. Зменшується об’єм споживання природного газу: якщо у 2001 році підприємством його було спожито 100 млн.м3,  то у 2011 році – 87 млн. м3, або менше на 13%.

Тарифи, по яких підприємство надає послуги з теплопостачання жителям міста Хмельницького, є найнижчими в Україні серед обласних центрів України і складають 206,38 грн./Гкал.

 

 

версія для друку