українська російська англійська
Держсільгоспінспекція здійснює контроль за якістю зберігання зерна на складах
05.03.2012 | 16:18
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Кіровоградською обласною державною хлібною інспекцією, яка увійшла до складу Державної інспекції сільського господарства України, у зв’язку із закінченням тридцяти денного терміну з прийняття рішення про зупинення дії сертифікату відповідності та не усунення в повному обсязі виявлених порушень прийнято рішення про анулювання дії сертифікату відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки виданого ТОВ «Мосінвест».

Зокрема, таке рішення прийнято з огляду на те що виявлено невідповідність послуг, які надавалися зерноскладом підприємства, крім того, порушено вимоги Технічного регламенту зернового складу, Порядку видачі сертифікату відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2009р. № 1294. З 16.01.12р. До того ж, до Держхлібінспекції було надано не всі необхідні документи, а лише експлуатаційний дозвіл санітарно-епідеміологічної станції, дозвіл охорони навколишнього природного середовища на викиди та довідка інспекції техногенної безпеки.

Нагадаємо, що враховуючи погодні умови та загрозу підтоплення зерносховищ і як результат -  псування зерна, Держсільгоспінспекцією України заплановано проведення ретельної перевірки умов зберігання та якості зерна на підприємствах, що допоможе своєчасно виявити можливе погіршення його якості.

версія для друку