українська російська англійська
Микола Азаров подякував Світовому банку за стратегію партнерства на 2012-2016 роки
05.03.2012 | 16:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час представлення нового Директора Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фана висловив вдячність СБ за співпрацю і затвердження Стратегії партнерства з Україною на 2012-2016 роки.

"Я хочу подякувати Світовому банку за затвердження Стратегії партнерства з Україною на 2012-2016 роки. Ми також вітаємо рішення про відкриття кредитної лінії на енергозбереження та вдячні за рішення додатково надати кредит на 150 мільйонів доларів для проекту підтримки українського експорту", - сказав Микола Азаров.

Він додав, що Уряд підтримує ініціативу СБ щодо підготовки у 2013-2014 роках інвестиційних проектів у реальному секторі економіки. Прем'єр відзначив, що гарно реалізуються спільні проекти з будівництва автомобільних доріг.

Глава Уряду підкреслив, що пріоритетними проектами з боку Уряду для фінансування Світовим банком у 2012-2016 роках будуть проекти в агропромисловому комплексі, машинобудуванні та проекти з енергозбереження.

У свою чергу, віце-президент Світового банку у Європі та Центральній Азії Філіпп Ле Уору подякував Уряду за те, що вперше за 20 років співпраці з Україною досягнуто рекордної вибірки кредитних коштів.

"Завдяки вашій роботі вперше за двадцять років ми досягли рекордних показників вибірки коштів, і це на початку року. Це рекорд, такого в Україні ще не було. Я прекрасно розумію, що такі речі самі по собі не відбуваються. За цим стоїть велика робота вашої команди і нашої команди", - сказав Філіпп Ле Уору.

Водночас він зазначив, що задоволений макроекономічною ситуацією в Україні та, зокрема, приростом ВВП у 5,2% у минулому році та зниженням рівня інфляції.

Віце-президент СБ зауважив, що банк підтримує реформи, які відбуваються в Україні.

"Ми повністю підтримуємо стратегію реформ Президента України, реформи вже почали втілюватися. Зараз найголовніше - продовжити втілення реформ, і ми будемо калібрувати нашу допомогу, в залежності від швидкості ходу перетворень", - підкреслив Філіпп Ле Уору.

Він констатував, що 2012 рік буде досить складним для світової економіки, а тому необхідно зосередити зусилля української влади для досягнення позитивних макроекономічних показників.

 

версія для друку