українська російська англійська
На Миколаївщині триває підготовка національного миротворчого контингенту нової ротації до виконання завдань у Косово
05.03.2012 | 17:25
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

5 березня комплексна комісія Командування Сухопутних військ ЗС України, яку очолює полковник Ілля Єгоров, розпочала перевірку готовності національного миротворчого контингенту наступної – 16-ї ротації до виконання завдань з підтримки миру і стабільності у Косово.

Комплектація підрозділу та підготовка майбутніх миротворців відбувається на базі 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади.

За словами кандидата на посаду командира національного контингенту нової ротації підполковника Іллі Федоренка, під час підготовки враховувався попередній досвід виконання українцями завдань на Балканах.

«Головна увага при підготовці офіцерів управління приділялася мовній підготовці, засвоєнню процедур, прийнятих у міжнародних штабах, а також вдосконаленню навичок бойового використання штатного озброєння і техніки», – розповів офіцер.

Згідно з планом перевірки, сьогодні відбулося заслуховування командування  контингенту, стройовий огляд особового складу та складання кваліфікаційних заліків з фізичної підготовки.

Завтра, 6 березня, комплексна комісія Командування Сухопутних військ  перевірятиме виконання кандидатами на посади у складі миротворчого підрозділу нормативів з вогневої підготовки (зі штатного озброєння) вдень та вночі. Також будуть проведені тактичні навчання, де перевірятимуться дії військовослужбовців у складі підрозділу та вміння командування контингенту управляти підлеглими.

 

 

версія для друку