українська російська англійська
У 2012 році на Волині спрямують 151 млн. грн. на ремонт доріг
05.03.2012 | 18:40
Волинська ОДА

У 2012 році Волині із Держбюджету передбачено 151 млн. грн. на ремонт  доріг різного значення. З них 79 млн. грн.  спрямують на будівництво доріг державного значення, 51 млн. грн. напряму виділиться  бюджетам сільрад,  ще 31 млн. грн.акумулюється в обласному бюджеті.

Голова Волинської облдержадміністрації на нараді відмітив, що у районах насамперед ремонтуватимуться ті дороги, які ведуть до шкіл, ФАПів, амбулаторій, храмів та цвинтарів.  Керівники районів у найкоротший термін мають розробити та подати в профільне управління області концепцію будівництва доріг, в якій вказати пріоритетність щодо будівництва та кошторис.

Крім цього, у контексті розвитку інфраструктури профільні служби  районів зобов’язані  до пасхальних свят прибрати придорожні території доріг.  Наголошувалось також на активізації  роботи зі встановлення критих зупинок на дорогах області.

«У цьому році грошовий ресурс держави на розбудову доріг Волині значно більший. Маємо розробити чітку стратегію ремонту автошляхів та вирахувати його вартість до копійки. Роботи розпочнемо там, де стан доріг найгірший», - наголосив  Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

версія для друку