українська російська англійська
Анатолій Могильов: У Криму потрібно максимально скоротити вартість послуг з видачі громадянам документів на землю
05.03.2012 | 19:35
Прес-служба Ради міністрів АРК

У всіх містах і районах Криму необхідно проаналізувати обгрунтованість та законність вартості послуг з видачі громадянам правовстановлюючих документів на землю. Таке доручення дав Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов на розширеному засіданні колегії Республіканського комітету Криму із земельних ресурсів 5 березня.

При цьому глава виконавчої влади наголосив, що необхідно вжити заходів для максимального зниження вартості послуг та скасування всіх незаконних стягнень з кримчан. «Усі платні послуги прописані у відповідних постановах Кабінету Міністрів України, але в деяких районах певні структури виставляють кримчанам додаткові рахунки, у цій ситуації потрібно розбиратися. Я не думаю, що виміряти площу землі навіть у найскладнішій за рельєфом місцевості коштує кілька тисяч гривень. Давайте розбиратися, на якій підставі люди повинні платити за ту чи іншу довідку», - підкреслив глава виконавчої влади автономії.

Такі перевірки пройдуть у всіх регіонах Криму, і по кожному виявленому факту правоохоронці вживуть заходів реагування. «У всіх регіонах Криму потрібно опрацювати питання, як мінімізувати вартість отримання правовстановлюючих документів. Якщо будуть виявлені незаконні платежі, а це, по суті, побори з громадян, потрібно готувати матеріали до прокуратури», - додав Анатолій Могильов.

версія для друку