українська російська англійська
Заклади профтехосвіти Сумщини отримали нагороди на ІІІ Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади-2012"
06.03.2012 | 11:20
Сумська ОДА

Заклади профтехосвіти Сумщини отримали нагороди на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2012» у Києві.

«Нагороди, які отримали наші навчальні заклади, яскраво демонструють якість підготовки кваліфікованих робітників та розвиток професійно-технічної освіти в області», – зазначив перший заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Козолуп.

У номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» золотими медалями були відзначені Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти інноваційних технологій міста Суми та Глухівський професійний ліцей.

У номінації «Створення та впровадження сучасних засобів навчання» Шосткинське вище професійне училище нагороджене бронзовою медаллю.

На виставці представлено 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасники з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США, зокрема 118 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, національних та науково-методичних центрів, міжнародних установ; 480 закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів; 27 регіональних органів управління освітою.

Ігор Козолуп зазначив, що це не перший успіх профтехосвіти Сумщини на подібних заходах. Минулого року Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти інноваційних технологій міста Суми отримав у цій же номінації срібну медаль.

версія для друку