українська російська англійська
На Волині для забезпечення установ охорони здоров'я медичним обладнанням виділено близько 150 млн. грн.
06.03.2012 | 12:06
Волинська ОДА

На Волині у процесі оптимізації галузі охорони здоров’я,   акцент ставиться на наданні доступної і якісної медичної допомоги сільському населенню.  Як наголосив начальник  обласного профільного управління Ігор Ващенюк під час колегії у облдержадміністрації,  діяльність закладів охорони здоров’я області в 2011 році була спрямована саме на підвищення якості та забезпечення доступності медичної допомоги населенню області.

Найраціональнішим є реформування малопотужних дільничних лікарень в лікарські амбулаторії, ще краще - в амбулаторії сімейного лікаря з денними стаціонарами. На забезпечення діагностичною і лікувальною апаратурою таких амбулаторій виділятимуться значні кошти, а це – близько 150 млн. грн. у 2012 році. Крім цього, вони матимуть карети швидкої допомоги, обладнані навігаційними системами. Таку практику вже розпочато у Любомльському госпітальному окрузі і є позитивні відгуки місцевого населення. Нині їх досвід поширений на Ковельський госпітальний округ.

У  2011 році відкрито 267 дільниць лікарів загальної практики та сімейної медицини.

Начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації  Ігор Ващенюк також підкреслив, що обласні заклади охорони здоров’я постійно оснащуються сучасним медичним обладнанням. Кошти на їх придбання виділяє держава.

 

версія для друку