українська російська англійська
Микола Азаров привітав ліцеїсток з 8 Березня
06.03.2012 | 12:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав зі святом дівчат-вихованок Юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ.

«Я хочу привітати вас з наступаючим святом 8 Березня. Приїхав я не тільки для того, аби вас привітати, а й ознайомитися з умовами, в яких ви проживаєте, навчаєтеся, дізнатися, які у вас є проблеми, і чим Уряд може вам допомогти», - зазначив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що особисто переконався у тому, що ліцеїсти проживають та навчаються у хороших умовах.

Глава Уряду попросив ліцеїстів добре навчатися, закінчити ліцей та вступити до вищих навчальних закладів, зокрема правоохоронної системи.

Прем’єр-міністр оглянув навчальні класи та житлові приміщення ліцеїстів та подарував вихованцям спортивні костюми і енциклопедії для бібліотеки.

«Я бажаю вам всього найкращого, здоров’я, щастя і успіхів у навчанні. Будьте впевнені, що наша країна, Уряд і Президент завжди піклуватимуться про вас і робитимуть все можливе, щоб у вас було щасливе, благополучне життя і щоб все у вашому житті складалося», - підкреслив Микола Азаров.

Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ відкрито 16 вересня 2000 року. Це загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня з профільним навчанням і допрофесійною підготовкою, який забезпечує: соціальний захист дітей, батьки яких – працівники органів внутрішніх справ, представники влади або громадськості – загинули, померли чи стали інвалідами І групи при виконанні службових обов’язків; здобуття ліцеїстами повної загальної середньої освіти, їх виховання, отримання ними поглибленої фізичної та юридичної підготовки, формування умінь і навичок, необхідних для навчання у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України.

 

версія для друку