українська російська англійська
У Волинській області на продовження реалізації програми "Волинькард" в облбюджет закладено 1,5 млн. грн.
06.03.2012 | 14:53
Волинська ОДА

«Завдяки регіональній програмі «Волинькард» у 2011 році вдалось на 20% на Волині  зменшити число хворих на інфаркт міокарда», - наголосив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на колегії управління охорони здоров’я, на якій підбито підсумки роботи медичної галузі за минулий рік. Він додав, що «з червня 2011 року по 20 січня 2012-го проведено 85 коронографій та 11 стентувань вінцевих артерій».

«Ми є першими в Україні, які втілили в життя цю програму. Як бачимо, «Волинькард» рятує сотні життів. І в цьому році її дію продовжуємо. На ці цілі в обласному бюджеті закладено 1,5 млн. грн. Бюджетними стентами забезпечимо 400 волинян, які хворіють на серцево-судинні захворювання. Проводимимо також тромболізис», - зазначив Борис Клімчук.

З такою ж системністю, послідовністю та високою віддачею вкладених ресурсів закликав голова Волинської облдержадміністрації ставитись до інших медичних програм, які реалізуються в області.

«Сьогодні сучасні технології ставлять на порядок вищі вимоги перед охороною здоров’я. І волинська медицина, хоч не є пілотною в загальноукраїнських масштабах, має показати вищий пілотаж в освоєнні найпередовішого європейського досвіду. Найважливіше – щоб ця європейська якість була доступною навіть для мешканця найвіддаленішого поліського села, найбіднішої родини», - резюмував Борис Клімчук.

Для того, щоб втілити у 2012 році намічене, передусім на Волині  розвиватимуть центри госпітальних округів (де зосереджується новітнє медичне обладнання), станції швидкої медичної допомоги (як засіб швидкого пересування хворих) та капітально ремонтуватимуть комунальні дороги. Це дозволить надати хворому вчасну та якісну медичну допомогу. Чого, власне, правомірно вимагають і заслуговують усі без винятку волиняни.

 

 

версія для друку