українська російська англійська
Туристичні об'єкти Херсонщини можна буде знайти в інтернеті за спеціальним QR-кодом
06.03.2012 | 16:16
Херсонська ОДА

У рамках підготовки до Міжнародного туристичного форуму в Херсоні за участі начальника управління культури і туризму обласної державної адміністрації Ірини Корольової відбулася презентація каталогу пропозицій туристичного сезону 2012 року в Херсонській області.

Як зазначила Ірина Корольова, створення такого каталогу є актуальним і в світлі активної підготовки України до прийому фінальної стадії Чемпіонату Європи - 2012 з футболу.

«Херсонщина також залучена в цю національну програму. У нас є практично все для залучення туристів, для активного відпочинку, розваг, подорожей, рибалки і полювання. У зв’язку з тим, що ціни на проживання в готелях у містах, в яких проходитимуть матчі, виросли у 10 – 15 разів, Херсонщина має можливість прийняти значну кількість  туристів, які приїдуть на під час чемпіонату Євро -2012» - сказала Ірина Корольова.

Каталог поділений на невеликі інформаційні блоки, які міститимуть максимум конкретної інформації про туристичну пропозицію українською та англійською мовами.

Особливістю туристичного каталогу 2012 року стала спеціальна можливість отримати більше інформації про туристичні об’єкти за допомогою QR-коду, який розміщуватиметься поряд із кожним блоком інформації.

При наведенні на зображення цього коду камери смарт-фону або планшетного комп’ютера спеціальна програма, яку можна завантажити та встановити на будь-яку смарт-платформу забезпечить перехід на сторінку інтернет-сайту відповідного туристичного об’єкта.

Перший пілотний випуск буклету запланований на 18 квітня. Розповсюджуватись буклет буде безкоштовно, запланований тираж – 2 тис екземплярів.

Довідка. QR-код (від англ. Quick response - швидкий відгук): двовимірний штрих-код, розроблений японською фірмою Denso-Wave. У цьому штрихкоді кодується різноманітна інформація, що складається з символів (включаючи кирилицю, цифри та спецсимволи). Найчастіше таким чином кодується адреса сайту, телефон, електронна візитка, координати місця розташування і так далі. Один QR-код може містити 7089 цифр або 4296 букв.

 

 

 

версія для друку