українська російська англійська
В Євпаторії відкрився медичний центр для воїнів-інтернаціоналістів
07.03.2012 | 09:08
Рада міністрів АРК

На базі євпаторійського готелю урочисто відкрили медичний центр для воїнів інтернаціоналістів.

Ініціаторами створення центру виступили Комітет країн СНД у справах ветеранів і Міністерство курортів і туризму Криму. Медзаклад буде обслуговувати ветеранів і воїнів-інтернаціоналістів, а також надавати послуги відпочиваючим в Євпаторії.

Глава Комітету країн СНД у справах ветеранів Руслан Аушев повідомив, що ідея створення центру виникла після домовленостей з керівництвом готелю надавати докладні послуги. «З урахуванням того, що комітет розробляє міждержавні програми в рамках Ради глав урядів співдружності, у нас перше завдання - медико-соціальна реабілітація», - зазначив він.

Керівник комітету впевнений, що відпочинок та відновлення воїнів інтернаціоналістів на базі готелю будуть затребувані. На базі медичного центру щорічного зможе оздоровлюватися близько 150 воїнів-інтернаціоналістів. За його даними, фінансування відкриття центру здійснено за рахунок дольової участі глав держав СНД та позабюджетних коштів.

У свою чергу міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв додав, що в медичному центрі буде використовуватися високотехнологічне медичне обладнання. «Для нас важливо, що на кримських курортних містах створюються нові сучасні медичні центри», - резюмував міністр.

 

версія для друку