українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд забезпечить адресність та доступність соціального захисту та соціальних послуг
07.03.2012 | 12:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд забезпечить адресність та доступність соціального захисту та соціальних послуг. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд уже значно спростив систему призначення субсидій в країні, але проблеми, на жаль, залишаються. «У нас є до сих пір люди, які ці субсидії не отримують... Ми зробимо так, щоб отримання соціальної допомоги було не тільки турботою людини, але і, перш за все, турботою органу відповідного соціального забезпечення або Пенсійного фонду», - заявив Прем’єр-міністр.

За його словами, Уряд налагодить систему моніторингу за виконанням абсолютно всіх завдань, які перед ним зараз стоять. «І не просто систему моніторингу, а й систему зворотного зв'язку між тими органами, які будуть реалізувати соціальні ініціативи Президента, і громадянським суспільством», - додав Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду зазначив, що в цьому контексті важливо підняти роль громадських організацій, які займаються соціальним захистом населення, контролем за реалізацією цих ініціатив.

 

версія для друку