українська російська англійська
Уряд буде вирішувати поставлені Президентом завдання системно
07.03.2012 | 12:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд буде вирішувати поставлені Президентом завдання системно. На цьому акцентував Прем'єр-міністр України Микола Азаров 7 березня під час розширеного засідання Кабінету Міністрів за участю Президента України Віктора Януковича.

Уряд системно та поетапно виконує цілий ряд завдань, що забезпечують умови для підвищення соціальних стандартів для громадян. «Коли ми ставимо завдання збільшити виробництво товарів і послуг - це для нас не статистика, а робочі місця, заробіток людей, відрахування до Пенсійного фонду, це збільшення пропозиції товарів і послуг на нашому внутрішньому ринку. Коли ми займаємося контролем якості товарів - це не адміністративне втручання в справи бізнесу, а безпека і здоров'я наших людей», - підкреслив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр навів цілий ряд прикладів реальних кроків Уряду щодо поліпшення якості життя громадян, зокрема щодо зобов'язання за два роки повністю ліквідувати черги до дитсадків.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд буде вирішувати поставлені Президентом завдання системно. «Всі ресурси, які до цих пір ще не задіяні, будуть включені і використані для посилення соціальної політики», - запевнив Микола Азаров. Прем'єр-міністр повідомив, що для практичної організації виконання поставлених завдань буде запроваджено проектний менеджмент, за кожну ініціативу, як за проект, буде відповідати конкретне або міністерство, або Віце-прем'єр-міністр, якщо мова йде про групу міністерств і відомств.

«Будуть позначені етапи реалізації всіх проектів, абсолютно прозорі, зрозумілі для людей контрольні показники виконання проектів», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку