українська російська англійська
Микола Азаров: Місцева влада має ретельніше вирішувати соціальні проблеми громадян
07.03.2012 | 13:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує, що реалізація соціальної політики має ретельніше вирішуватися на місцях і органи місцевої влади мають бути чуйнішими до проблем громадян. На цьому наголосив Глава Уряду під час розширеного засідання Кабінету Міністрів за участю Президента України Віктора Януковича.

«Ми приділимо особливу увагу, на мій погляд, найбільш слабкій ланці у системі реалізації всіх заходів - системі місцевої влади. На жаль, ми маємо парадокс: місцева влада, яка стоїть найближче до людей, часто, виявляється, найдальше перебуває від потреб наших людей», - відзначив Микола Азаров, додавши, що якщо подивитися на звернення до урядового call-центру, на пошту Секретаріату Кабінету Міністрів, складається таке враження, що, крім Президента, Уряду, в країні більше органів влади немає.

«Чому люди відразу звертаються до Президента, Прем'єр-міністра з тим, щоб привезли дрова, наприклад, або налагодили ліфт, вивезли сміття чи увімкнули опалення? Чому в різних місцевих конторах, наприклад, приймальний день – всього один у тиждень і то на півдня? Спеціально створюються черги, спеціально ускладнюється життя тих людей, який змушені звертатися до контори. Чому, наприклад, елементарний законний акт на землю людина повинна чекати півроку, рік, а то й півтора року? Тому Уряд має тут звернути на це особливу увагу», - сказав  Прем’єр-міністр.

При цьому Микола Азаров закликав органи місцевої влади «не приймати і не створювати додаткових ускладнень на місцях, а навпаки – максимально своїми рішеннями спрощувати роботу з бізнесом», особливо зараз, коли вже 54 різних регулятивних акти скасовано.

 

версія для друку