українська російська англійська
У Запорізькій області за січень створено три тисячі нових робочих місць
07.03.2012 | 13:45
Запорізька ОДА

Протягом січня поточного року в Запорізькій області створено три тисячі нових робочих місць, що складає 9,5% річного завдання згідно обласної Програми зайнятості на 2012 рік. Крім того, за цей період було офіційно оформлено на роботу 77 осіб, які раніше працювали нелегально. Про це повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Віктор Панкратов, звітуючи про реалізацію пріоритетних напрямів діяльності органів праці та соціального захисту населення Запорізької області.

«Протягом січня поточного року нам вдалося збільшити кількість робочих міст в області на три тисячі, з них одна тисяча – для працівників у юридичних осіб, дві тисячі – у суб’єктів підприємницької діяльності. Таким чином, за перший місяць ми виконали річний план майже на 10%», - зазначив Віктор Панкратов.

У січні в результаті 103 перевірок суб’єктів господарської діяльності Державною податковою службою у Запорізькій області виявлено та притягнуто до оподаткування 438 неоформлених найманих працівників. У результаті 77 з них оформлено на постійну роботу. Встановлена цим працівникам зарплата складає 518 тисрн., сума податку з доходів цих фізичних осіб, яка відраховується щомісяця до бюджету, складатиме 153 тис.грн.

Середньомісячна заробітна плата з розрахунку на одного штатного працівника області за січень поточного року в порівнянні з січнем 2011 року збільшилась на 16,4% та склала 2653 грн.

 

 

версія для друку