українська російська англійська
Загальний обсяг фінансових ресурсів, направлених на іпотечне кредитування, минулоріч склав 320 млн. грн.
07.03.2012 | 16:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Для стимулювання попиту на первинному ринку житла з 1 липня 2011 року Державна іпотечна установа поновила іпотечне кредитування населення через надання банком- партнером фінансових ресурсів  на вигідних умовах. Ця програма реалізується завдяки тісній співпраці з українськими державними та комерційними банками. Наразі  їх загальна кількість 106 установ. Про це розповів на брифінгу в Будинку Уряду   Голова правління Державної іпотечної установи Віктор Миргородський. Він зазначив, що на сьогодні завдяки цій програмі вже видано 390 кредитів на суму понад 100 млн. грн.

Загальний об’єм  фінансових  ресурсів, що були направлені на іпотечне кредитування, склав у 2011 році  320 млн. грн. « Ми відчуваємо, що інтерес і попит на кредитування з боку населення зріс у два рази. В цьому році наша робота, звичайно ж, напряму залежить від підтримки Уряду. Я хочу зазначити, що ми цю підтримку завжди відчуваємо. І за умов гарантій, передбачених у Держбюджеті 2012 року, ми готові вийти на ринок і залучити фінансові ресурси в обсягах понад 1 млрд. грн.», - сказав  Віктор Миргородський.

Він також пояснив, що ці кошти ДІУ планує поділити порівну:  50%  направити на до фінансування недобудованих обєктів, що дозволить додатково здати в експлуатацію близько півмільйона квадратних метрів житла. А другу половину коштів направити на видачу доступних іпотечних кредитів. «Завдяки підтримці Уряду Державна іпотечна установа створює сприятливі умови для будівництва житла і створення передумов для забезпечення громадян доступним житлом».

версія для друку