українська російська англійська
На Івано-Франківщині за два останні місяці зими вироблено молока майже на 40 тисяч тонн більше, ніж за цей період торік
08.03.2012 | 09:03
Івано-Франківська ОДА

За січень-лютий всіма категоріями господарств Івано-Франківської області вироблено 38,9 тисяч тонн молока, що на 2,4 % більше відповідного періоду минулого року, в т.ч. сільськогосподарськими підприємствами - 1,7 тисяч тонн, або на 21,4 % більше. Про це йшлося на засіданні Регіональної узгоджувальної комісії з питань координації міжгалузевих відносин на ринку продукції тваринницького походження, яке провів 7 березня заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Брус.

Учасниками засідання були керівники головних управлінь:агропромислового розвитку та економіки облдержадміністрації, ветеринарної медицини в області, територіального відділення Антимонопольного комітету, обласної санітарно-епідеміологічної станції, Державної інспекції з контролю за цінами в області, обласного управління захисту прав споживачів, обласної ради сільськогосподарських товаровиробників, а також керівники сільськогосподарських підприємств - основних виробників молока, переробних підприємств, голови обласного комітету профспілки працівників харчової та переробної промисловості і працівників агропромислового комплексу.

Обговорювали закупівельні ціни на молоко від особистих селянських господарств та сільськогосподарських підприємств.

Прийнято рішення укласти меморандум щодо встановлення економічно обґрунтованих закупівельних цін на молоко та оптово-відпускних цін на продукцію молокопереробних підприємств.

 

 

версія для друку