українська російська англійська
Українсько-канадське партнерство у галузі інклюзивної освіти виходить на новий рівень
12.03.2012 | 10:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У рамках реалізації українсько-канадського проекту „Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні” відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з директором проекту Ольгою Красюковою-Енс та національним координатором проекту, директором програм БФ „Крок за кроком” Юлією Найдою.

Важливим питанням, яке потребує вирішення на державному рівні, є підготовка фахівців для роботи з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзії. Борис Жебровський звернув увагу на необхідність поступової реалізації процесу впровадження інклюзивного навчання, виваженого підходу до формування суспільної думки щодо важливості забезпечення прав дітей з особливими потребами на навчання разом із здоровими однолітками.

Ольга Красюкова-Енс представила розроблені тренінгові модулі, які включають серію навчальних матеріалів з питань інвалідності, розробки соціальної політики з цього питання, доступності та універсального дизайну, для наступного впровадження їх у вищих навчальних закладах з метою підготовки спеціалістів. 

Під час зустрічі відбувся обмін інформацією щодо наступних кроків з реалізації проекту.

версія для друку