українська російська англійська
Держсільгоспінспекція активізувала співпрацю з облдержадміністраціями
12.03.2012 | 13:55
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Під час засідання колегії головного управління агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації за участю виконуючого обов’язки начальника Державної інспекції сільського господарства в Тернопільській області Юрія Заставного підбито підсумки роботи агропромислового комплексу регіону в 2011р, обговорено стан підготовки сільськогосподарських підприємств області до проведення комплексу весняно-польових робіт та інші питання.

Так, було зазначено, що у минулому році область зайняла п’яте місце в державі за темпами приросту виробництва, всіма категоріями господарств було вирощено рекордний урожай з часів утворення Тернопільської області.

Валовий збір зернових та зернобобових культур, у заліковій вазі склав 1882,8 тисяч тонн, що на 49% більше попереднього року, середня врожайність становила 41 ц/га. Також було висвітлено інформацію про збір цукрових буряків, овочів, виробництво тваринної продукції.

За даними головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, під урожай 2012 року всіма категоріями господарств посіяно озимі зернові культури на площі 230,6 тис. га, що на 8,2 тис. га більше, ніж минулого року, в тому числі озима пшениця – 210,7  тис. га, озиме жито – 3,3 тис. га;  ячмінь – 16,6 тис. га та озимий ріпак - 58,1 тис. га.

В області проводиться робота по закупівлі матеріально-технічних ресурсів та насіння для проведення  весняно-польових робіт.

Крім того, сільськогосподарські товаровиробники мають у своєму розпорядженні - 3,49 тис. тракторів, плугів – 1,8 тис. штук, культиваторів – 2,1 тис. шт., сівалок – 2,1 тис. шт., 480 комбінованих ґрунтообробних агрегатів та іншу ґрунтообробну та посівну техніку. Також в населення області, підприємствах та організаціях в користуванні більше 11 тисяч тракторів.

 

версія для друку